Jak zažádat o rychlou půjčku Zaimo – krok za krokem

Zaimo.czZaimo je půjčka šitá na míru přímo potřebám konkrétních zákazníků. Lze tak získat až 25 000 korun. Celý proces žádosti i schvalování probíhá kompletně online, máte tedy jistotu, že vyřízení proběhne během několika minut. Se Zaimo dostanete peníze přesně podle vašich možností tak, abyste se nedostali do problémů se splácením. Každý zákazník může čerpat v daném čase pouze jednu půjčku od Zaimo. Pokud byla jednou žádost o půjčku zamítnuta, znovu můžete zažádat o úvěr po 30 dnech.

Zažádat a čerpat peníze se Zaimo půjčkou je opravdu jednoduché. Stačí vám počítač, mobilní telefon nebo tablet a připojení k internetu. Projděte s námi celým procesem krok za krokem a uvidíte, že  získat půjčku se Zaimo není žádná věda.

 

Krok č. 1: Navštivte webovou stránku www.zaimo.cz

Na první pohled uvidíte, že web je stavěn tak, aby se vám o půjčku žádalo co nejsnadněji. Na pohyblivé kalkulačce kurzorem zaměříte částku, o kterou máte zájem a podle svých potřeb si nastavíte i počet splátek. Dole pod kalkulačkou se pak objeví přehledný výpočet splátek a úroků. Poté stačí kliknout na tlačítko „Žádost o úvěr“ a dostanete se přímo do online žádosti.

Krok č. 2: Osobní údaje

Nyní se nacházíte přímo v samotné žádosti, vyplníte všechny požadované kolonky. Toto je velmi důležité, protože bez všech nezbytných údajů systém nemůže žádost vyhodnotit. Bez vyplnění kontaktních údajů a čísla bankovního účtu vás systém nepustí dále. Následně je potřeba zadat emailovou adresu a heslo, pomocí kterých se budete do systému Zaimo přihlašovat. Můžete pak sami sledovat, v jakém stavu se váš čerpaný úvěr zrovna nachází. Po kliknutí na tlačítko „Dále“ vyskočí na obrazovku okno s prázdným polem, kam je potřeba doplnit čtyřmístný kód, který obdržíte na váš mobil. Po vyplnění potvrďte váš zájem o půjčku stlačením příslušné kolonky. Doporučujeme proto mít po celou dobu žádosti váš mobilní telefon při ruce!

Krok č. 3: Lokalizace

Po potvrzení prvního kroku žádosti SMS kódem, se opět dostanete do rozhraní formuláře a pokračujte s jeho vyplňováním. Zeptáme se vás zejména na údaje týkající se vašeho umístění. Jakmile údaje vyplníte, objeví se malé okno, v němž stačí potvrdit, že údaj o poloze je správný. Za malou chvíli bude vaše lokalita potvrzena pomocí IP adresy vašeho počítače. Podle typu prohlížeče se vám zobrazí dané potvrzení.

Krok č. 4: Zaměstnání

Veškeré identifikační údaje už jste vyplnili, teď je potřeba jen zodpovědět několik otázek ohledně vaší práce a zaměstnání.

Krok č. 5: Potvrzení bankovního účtu

Nyní proběhne potvrzení údajů vašeho bankovního účtu s údaji v žádosti. Pokud se shodují, žádost bude dále procesována. Důležité je také, abyste zaklikli políčko o přečtení a porozumění Obchodním podmínkám. V Obchodním podmínkách najdete všechny podstatné náležitosti půjčky a rovněž výklad pojmů, které se k ní vztahují, tak jim věnujte pár minut vašeho času. Na základě dat o majiteli účtu a čísle účtu systém automaticky posbírá všechny potřebné údaje k vyhodnocení úvěru. Vaším úkolem je tak pouze potvrdit správnost všech bankovních detailů. Poté si můžete vybrat, zda chcete potvrdit váš účet online nebo poslat příslušné dokumenty poštou. První varianta trvá mnohem kratší dobu, proto ji doporučujeme.

Krok č. 6: Sociální sítě (volitelné)

Můžete (ale nemusíte) dovolit, aby systém pro vyhodnocení žádosti získal přístup k základním datům z vašeho profilu na Facebooku. Tato data mohou pomoci kladnému vyřízení žádosti a navíc získáte za povolení příjemný bonus v podobě slevy z půjčky. Na vašem profilu na Facebooku nebude zveřejněna žádná informace o čerpání půjčky nebo žádosti o půjčku se Zaimo. Nikdo z vašich přátel se tak nic nedozví, pokud jim o tom sami neřeknete.

Krok č. 7: Shrnutí

Všechny podmínky úvěru se přehledně zobrazí na další stránce. Najdete tam konkrétní čísla o hodnotě půjčky, počtu splátek, datu splacení. Následně stačí kliknout na pole „Dále“ a bude vám zasláno potvrzení o přijetí žádosti o půjčku na váš email. Vše už je hotovo, teď si pouze pár minut počkáte na vyhodnocení žádosti.

Krok č. 8: Vyhodnocení

Celé hodnocení a schvalování žádosti probíhá úplně online a automaticky, zabere tak pouze několik minut. Rozhodnutí o schválení či zamítnutí půjčky vám bude zasláno na email i prostřednictvím sms zprávy.