Nezávislé hodnocení důvěryhodnosti: Zaimo boduje

Index důvěryhodnostiJak poznat, kterému internetovému obchodu nebo které online službě můžeme důvěřovat? Dá se spolehnout na komentáře, které si firmy a společnosti vyvěšují na webové stránky? Právě proto vznikla nezávislá platforma Safe Online Reputation. Ta má zaručit uživatelům, že dané hodnocení je objektivní, nezaujaté a reálné. Pomáhá tak zákazníkům, kteří nakupují online, vyhledat firmy, u kterých lze nakupovat bez obav. Hodnocení Safe Online Reputation má za cíl fungovat jako pomyslné razítko důvěryhodnosti klientů. Jeho smyslem je, aby se český internetový trh stal bezpečným místem pro nakupování a zákazníci se na něm snadno orientovali.

Objektivně a nezaujatě

Díky speciálnímu modulu, který je umístěn na webových stránkách daného obchodu nebo společnosti, si tak mohou zákazníci předávat zkušenosti o konkrétních službách. Společnost využívající hodnocení nemůže ovlivnit průběh sběru a zpracování hodnocení a komentářů nebo jakýmkoli způsobem s nimi manipulovat.

Každý, kdo si v daném online obchodě nakoupí, objedná službu nebo si sjedná úvěr přes internet, má poté možnost zhodnotit svou spokojenost s produktem. Index důvěryhodnosti označuje, jak moc jsou zákazníci celkově se službou spokojeni.  A to formou „hvězdiček“, kdy 5 hvězdiček představuje maximum a rovněž může zanechat písemný komentář, kde se může vyjádřit blíže. Kromě celkové spokojenosti se dají hodnotit i dílčí kritéria, například: rychlost realizace služeb, cenová nabídka, zákaznický servis a kvalita webových stránek.

Celý proces funguje jednoduše. Jakmile zákazník obdrží zboží, na kontaktní emailovou adresu dostane zprávu s žádostí o hodnocení společně s odkazem na stránku dotazníku. Po vyplnění dotazníku systém hodnocení zanalyzuje a přepočítá ho do indexu důvěryhodnosti. Ten se vypočítává speciálním algoritmem a při každém dalším hodnocení se aktualizuje.

Jak zákazníci hodnotí Zaimo

Hodnocení spokojenosti ZaimoMůžu se na Zaimo spolehnout? Není to podvod? Funguje všechno, jak má? Kolik peněz a kdy může přistát na mém bankovním účtu? Na tyto a podobné otázky vám nikdo neodpoví lépe, než současní a minulí klienti, kteří už půjčku od Zaimo vyzkoušeli. Jejich názory, komentáře a zkušenosti jsou tou nejlepší vizitkou, kterou se jakákoliv služba může prokázat.

Zaimo za dobu svého působení dosáhlo opravdu slušného indexu důvěryhodnosti a to 4,79 z možných 5 bodů, jeho služby tak zákazníci vyhodnotili jako vynikající.  97 klientů by navíc doporučilo jeho služby svým přátelům a 96 % zákazníků se chystá půjčku se Zaimo vzít i v budoucnu.

Doporučení ZaimoTaké naprostá většina komentářů je pozitivní, téměř 84 %. Přečtěte si některé z nich, které naši zákazníci zanechali na téma spokojenosti s půjčkou od Zaimo.

Lenka: děkuji týmu Zaimo za férovost a rychlost.

Jana: Všechno proběhlo z domu přes počítač, tak jak bylo slíbeno… to je na tom jednoznačně to nejlepší!!!

Petr: Určitě doporučím svým přátelům.

Lenka: Jsem velice spokojená, výborný přístup a rychlost.

Bohuslav: Možná by bylo dobré zkusit zvýšit rychlost převodu i do ostatních bank, ale to je jen námět.

Marie: Byla jsem spokojena, pokud budou služby dále takto funkční, zákazníci budou spokojeni.

Anonym: Velice spolehlivé a rychlé jednání mohu doporučit

Petr: Velmi rychlé

Gabriela: Byla jsem velmi spokojena.

Anonym: Vše Ok

Josef: Doporučuji i svým známým pokud potřebují pomoci finančně.

Anonym: Zatím naprostá spokojenost.

Lenka: Jsem vždy spokojena s objednávkou pres internet

Jak jde vidět z dosaženého indexu důvěryhodnosti i dalších komentářů. Dosavadní zákazníci jsou s půjčkami od Zaimo spokojení. Charakterizuje je rychlost, férovost, spolehlivost a kompletní zpracování online. Pokud potřebujete půjčit až 25 000 korun s dobou splatnosti až 12 měsíců, Zaimo může bát ideálním produktem i pro vás.

Autor: A. Jelinkova