Online půjčky stále oblíbenější

Online světObliba online půjček v České republice se za poslední rok hodně zvýšila. Lidé nemají čas chodit na pobočky bank a peníze obvykle potřebují co nejdříve. Pendlujeme mezí prací, rodinou, občas je opravdu obtížné na chvíli se zastavit. Peníze lze ovšem nyní získat i během několika minut a jediné, co k tomu potřebujete, je počítač nebo mobil s připojením k internetu. Přesně proto existuje Zaimo, kde si můžete půjčit až 25 000 korun za pouhých 12 minut. Co všechno napomohlo k tomu, že si dnes můžete půjčit potřebné prostředky několika kliknutími a jaké výhody to přináší?

….

Nově vzniklé potřeby

První předchůdci internetu se objevili v 80. letech 20. století, ale naplno se jeho potenciál začal využívat až v 90. letech. Postupně se připojuje online více a více lidí. Mladá generace už s internetem vyrůstala a život si bez něj nedovede představit. Ovšem i starší ročníky už objevily, že internet může být zábava i užitečná pomůcka. Trávíme na internetu stále víc času, bavíme se tam, vzděláváme, nakupujeme…. Věci už nefungují tak jak dřív. Stalo se tak možným mnoho služeb poskytovat rychleji, snadněji, efektivněji. Vyskytla se však i řada nových hrozeb a nebezpečí. Měli bychom se především snažit vytěžit z potenciálu internetu co nejvíce a využít výhody, co nabízí. Také společnosti podnikající v oblasti financí už objevily, že internet může zcela změnit přístup lidí k penězům.

Technika nesvede všechno

Jedna jediná webová stránka dnes může obsloužit tisíce zákazníků, nahradí práci prodavačů a celý kamenný obchod. Není už ani potřeba síť mnoha poboček, práce programátorů a vývojářů ji nahradí. Celý proces žádosti o půjčku dnes může proběhnout kompletně online. To, že probíhá přes počítač nebo telefon, ale neznamená, že lidé už nejsou vůbec potřeba. Celý tým specialistů pracuje na tom, aby vše probíhalo hladce, jsou kdykoliv ochotní vám pomoci a zodpovědět dotazy na chatu nebo telefonické lince. Komunikace se zákazníky je i pro Zaimo velmi důležitá, proto se snažíme neustále naše zákaznické centrum vylepšovat.

Proč si půjčit online

A teď už k tomu, proč si vlastně tak rádi půjčujeme online. Co jsou hlavní výhody? Zaprvé to je určitě rychlost. Našeho volného času si musíme cenit a věnovat ho podstatným věcem a blízkým. Celý proces žádosti se  Zaimo projdete za méně jak 10 minut, do 12 minut pak máte všechno vyřízené, peníze na účtu a můžete se věnovat důležitějším záležitostem.

Dále, online půjčky jsou opravdu snadno dostupné odkudkoliv, v libovolnou denní i noční hodinu se můžete rozhodnou a o půjčku zažádat. Otvírací a zavírací doba neexistují, nemusíte se tahat na svou bankovní pobočku. Můžete si oddechnout, protože vás nečekají fronty klientů před vámi. Půjčku si můžete vzít odkudkoliv, z domu, práce, dovolené…

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na jednoduchost. Nikdo vás nenutí vyplňovat složité formuláře, dohadovat se s nepříjemnými úředníky, nosit jim nebo posílat desítky potvrzení a papírů. A to jsme se ani nezmiňovali o dlouhém čekání na samotnou odpověď, zda jste na půjčku dosáhli. Díky Zaimo si všechno sjednáte z pohodlí domova, žádné nepříjemné otázky vás nepotkají… Celou žádost si vyplníte online z domácího gauče a nezabere vám to víc jak 10 minut.

Služby Zaimo reagují právě na nově vzniklé potřeby. Nečekané faktury, se kterými si nemáte šanci poradit vlastními silami, už vás tak nezaskočí. Aktuální potřebu po finančních prostředcích máte šanci snadno vyřešit.

 

Autor: A. Jelinkova