Půjčka ihned

Ocitli jste se v situaci, kdy nutně potřebujte peníze a nemáte čas čekat několik týdnů, než vám banka schválí úvěr? Potřebujete peníze rychle, protože se vám porouchalo auto, zaskočily vás nečekané účty nebo máte náhlé výdaje na zdraví? Už nemusíte na přepážku banky, čekat dlouhé fronty, vyřizovat nekonečné papírování. Právě pro tyto chvíle je tady online Zaimo půjčka.

Situace, kdy se hodí půjčka rychle

Vypověděla službu pračka, lednička, televize? Začalo domů zatékat nebo se porouchal kotel a topení? Co jiného nám zbývá, než všechno rychle napravit a zaplatit, pokud chceme dál žít v důstojných podmínkách a bez starostí…
Další nepříjemnou situací, která nás může potkat a kdy potřebujeme peníze ihned, jsou poruchy auta nebo pokuty, které čas od času postihnou každého. Lékařská péče také není levná záležitost, a pokud se my nebo naši blízcí dostaneme do problémů se zdravím, rozhodně bychom na ní neměli šetřit.
Ztratili jste zaměstnání? Nejenže vás čeká nepříjemný stres, ale dost možná se dostanete také do problémů, které typicky trápí nezaměstnané, a to jak splatit svoje běžné účty. Na konci března nás všechny čeká nepříjemná povinnost placení daní. Lidem se stává, že na ně nemyslí a najednou mají doplácet částky, které na kontě zkrátka chybí.
Určitě vás napadá tucet dalších situací, kdy vám rychlé půjčky neboli mikropůjčky mohou pomoct. Díky nim můžete mít peníze na účtu téměř ihned.

Když je výplata v nedohlednu

Asi znáte ty chvíle, kdy vaše konto zeje prázdnotou a do výplaty stále zbývá několik dnů nebo dokonce týdnů. Říkat si o peníze rodině nebo kamarádům se vám nechce, ohrožovat tak vaše rodinné vztahy je moc velký risk. V bance vám nepomůžou, protože byrokracie zabere několik dní, případně byste museli sehnat ručitele, bankovní půjčka je tak nedosažitelná. Na druhou stranu půjčovat si od podomních pochybných prodejců se zrovna nevyplácí.
Jedinou šancí je tak obrátit se na důvěryhodné poskytovatele rychlých nebankovních úvěrů, kteří poskytují online půjčky. Tedy na takové, co vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo neférovými podmínkami ve smlouvě.

Rychlá žádost a převod peněz

Šanci zažádat o úvěr se Zaimo má každý. Žádost o půjčku je samozřejmě zdarma, veškeré informace o splacení, RPSN najdete hned na úvodní straně v přehledné kalkulačce. Podmínky půjček si můžete přečíst v rámcové smlouvě o úvěru dostupné na webu. Jednoduchá online žádost vám zabere pár minut, vyplníte několik osobních údajů, adresu, číslo bankovního účtu. K vyplnění potřebujte jen občanský průkaz, počítač, tablet nebo mobil. Vzápětí náš automatický skórovací systém vše vyhodnotí, a pokud bude výsledek hodnocení pozitivní, půjčku online schválí. Dozvíte se také přesnou výši půjčky, dobu splatnosti a úrok. Vše proběhne během chvíle.
Unikátní skórovací systém využívá několika tisíc dat dostupných online.
Ověření vašeho účtu probíhá tak, že zašlete 1 korunu na daný účet, budeme tak vědět, že se jedná opravdu o vaše údaje. Pokud se vám ale poplatek v podobě koruny zasílat nechce, máte možnost využít propojení přes automatizovaný systém.
Vše funguje na výkonné platformě společnosti Kreditech, která působí v několik zemích světa a má už tisíce spokojených zákazníků. Odborníci v oboru IT, financí a matematice se každý den pečlivě starají o to, aby vše fungovalo, jak má a půjčky byly vypláceny co nejrychleji.