Zásady odpovědného poskytování úvěrů

Zaimo půjčuje zodpovědně. Poskytujeme půjčky v souladu s právními předpisy platnými v České republice a podmínkami smlouvy o půjčce. Dále se řídíme těmito zásadami:

Jasné a transparentní poplatky

Všechny poplatky jsou velmi jasně prezentovány po schválení úvěru, pro každého klienta jsou nastaveny zvlášť. Nenarazíte na žádné skryté poplatky, odkazy ve formě hvězdiček nebo poznámky psané drobným písmem. Jediné dodatečné náklady vyplývají ze zpoždění při splácení úvěru.

Přiměřený úvěr

Nenutíme Vás do dalších úvěrů, ani Vás k nim nenavádíme. Kontrolujeme, jak vysoko je Váš úvěr. Náš unikátní algoritmus kontroluje finanční situaci žadatelů. Nedáváme půjčku lidem, kteří mohou mít problém s jejím splácením. Neuvedeme Vás v omyl a nebudeme před Vámi tajit žádné informace.

Prodlení se splácením úvěru

Na žádost dlužníka můžeme prodloužit dobu úvěru, jak je uvedeno ve smlouvě o úvěru. V případě prodlení s úhradou úvěru se bude Zaimo snažit všemi možnými způsoby dlužníka kontaktovat, aby ho informoval o nedoplatcích ve splácení úvěru a varoval před možnými následky.

Zákaznická podpora

Kontaktovat nás je úplně jednoduché, máte k dispozici e-mail nebo telefon. Kontaktovat nás můžete taky na Facebooku a Google+. Pokud máte nějaké dotazy, připomínky nebo stížnosti, budeme se na ně snažit co nejdříve odpovědět.

Právo na odstoupení od smlouvy 

Dlužník má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od uzavření smlouvy o úvěru. V případě, že dlužník odstoupí od smlouvy, není osvobozen od placení úroků a poplatků uvedených ve smlouvě o úvěru.

 

Zaimo je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, která se snaží prosazovat férové poskytování nebankovních půjček.