Zaimo – online půjčka bezpečněji, levněji a na delší dobu

ZaimoV čem je Zaimo jiné než ostatní půjčky? Proč může být pro Vás mnohem výhodnější alternativou ke klasickým rychlým půjčkám? Jak funguje a co všechno je potřeba udělat, abyste Zaimo půjčku získali? Jedná se o základní otázky, které vás napadnou, pokud o nějakém úvěru uvažujete. Určitě se vyplatí přečíst si a zjistit, co všechno můžete od takové půjčky čekat předtím, než o ni opravdu zažádáte. Znát všechny podmínky je základem. Dvakrát měř, jednou řež.

Zaimo tady je pro každého, kdo potřebuje peníze rychle, přitom se ale nechce nezodpovědně zadlužit. Splácet částku můžete po delší čas, a přitom při příznivějším úroku, než nabízí rychlé půjčky, které mají splatnost okolo jednoho měsíce. Krátkodobé a střednědobé půjčky Zaimo jsou šité na míru přímo konkrétním zákazníkům.

Každý zákazník může zažádat o půjčku až 25 000 korun a rozhodnout se sám o počtu splátek a době splatnosti. Na základě jeho aktuální situace pak vypočteme individuální nabídku a úrok. Nechceme lidi předlužovat, to znamená, že nabídneme tolik, kolik vyhodnotíme, že je dotyčný žadatel schopen splatit.

Hlavní smysl toho, proč vůbec Zaimo vzniklo, vysvětluje Jakub Škrabánek, manažer společnosti pro Českou republiku: „Na trhu doposud neexistoval produkt, který by nabízel úvěry do pár minut, zároveň ale na delší dobu a s výhodnějšími podmínkami, to znamená i příznivější cenou. Díky tomu, že disponujeme vysoce vyspělou technologií, jsme se mohli pustit i do vývoje produktu jako je Zaimo. Dá se říct, že k Zaimu na našem trhu neexistuje alternativa. Je pro zákazníky nesporně výhodnější než rychlé online půjčky a přitom neztrácí jejich hlavní devizu – peníze jsou na účtu během pár minut. Snažíme se dělat úvěry snadněji, jednodušeji a transparentněji.“

Jaké jsou hlavní rozdíly oproti ostatním?

Délka půjčky: Půjčku lze získat až na jeden rok, nastavit si můžete i počet plátek, kterých může být až dvanáct.

Individuální nabídka: Zaimo se přizpůsobuje potřebám a typu každého zákazníka. Náš systém zpracovává více jak 15 000 datových bodů v několika vteřinách, čímž určí platební schopnost a okolnosti každého žadatele o Zaimo úvěr. Na základě výsledků analýzy sestaví přesně takový produkt, jaký zákazník vyžaduje, tzn., že v každém jednotlivém případě může být cenová nabídka odlišná.

Transparentní podmínky: Individualizovaná nabídka a podmínky jsou naprosto transparentní a jasně sdělené, neexistují žádné skryté poplatky. Zaimo přikládá velkou důležitost důvěře, přijetí a porozumění zákazníkům. Stejně jako vy nesnášíme skryté podmínky a drobné písmo ve smlouvě. Proto ho nepoužíváme.

Rychlost a zároveň bezpečnost: Celý proces je plně automatizovaný a 100 % online. Zaimo pracuje se skóringovým systémem, který nevyžaduje žádné písemné dokumenty k žádosti o půjčku. Úvěruschopnost počítáme na základě tisíců dílčích informací, které jsou po zpracování ihned smazány. Proto je rychlejší a mnohem pružnější než ostatní systémy a umožňuje zákazníkovi získat peníze do 15 minut. Díky automatizaci můžeme zpracovat tisíce žádostí najednou, 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu.

Ani banka, ani nedůvěryhodná rychlá půjčka: Tím, že peníze poskytujeme rychle a nezávisle na otvíracích dobých a pobočkách, zákazníci mohou pokrýt své akutní a nečekané výdaje bez zbytečného papírování a byrokracie – v podstatě tedy nabízíme to, co banky jako takové nejsou schopny poskytnout. Na rozdíl od tisíců společností, které na našem trhu působí, však poskytujeme úvěry odpovědně a nechceme zákazníky předlužovat. Zakládáme si také na bezpečnosti všech dat a důvěra našich zákazníků je pro nás nejdůležitější.

Zodpovědnost: Jsme zodpovědným věřitelem. Poskytujeme úvěry jenom těm jedincům, kteří s jejich splacením nebudou mít potíže a nedostanou se do finančních nesnází. Prezentujeme poplatky jednoduše a neplatící klienti jsou pro nás zdrojem ztráty. Proto jsme velmi přísní při schvalování úvěrů.

Zaimo webJak zažádat?

Zažádat o půjčku lze jednoduše a pohodlně online, v podstatě kdykoliv a odkudkoliv. Vyplníte žádost na www.zaimo.cz. Nepotřebujeme naskenované doklady, ani jiné dokumenty. Náš sytém potom všechny údaje zpracuje a vyhodnotí. Za chvíli pak dostanete individuální nabídku s částkou, dobou splatnosti i poplatky na míru Vašim možnostem. Pokud s nabídkou nesouhlasíte, nic se neděje. Jestli se vám nabídka líbí, stačí ji potvrdit a peníze budete mít na vašem účtu do několika minut. Obdržíte také vlastní splátkový kalendář (plán) s přesně specifikovanými podmínkami úvěru.

Co stojí za Zaimo a jak funguje?

Zaimo je založeno na technologii skóringu společnosti Kreditech. Tato německá společnost zaměstnává desítky odborníků z oblasti matematiky, umělé inteligence a IT, kteří pracují na speciálním skoringovém algoritmu. Algoritmus zanalyzuje více než 20 000 datových bodů v méně než jedné minutě a rozhodně tak o tom, zda žadatel má na splacení úvěru, případně kolik si může dovolit.