Zaimo: Úvěr snadno a férově

Každý z nás se občas ocitne v situaci, kdy nutně potřebuje peníze, které ale momentálně na svém účtu nemá. Ať už se jedná o rozbité auto nebo prasklá voda v koupelně, jsou situace, kdy si nemůžeme dovolit danou investici oddalovat. Bankovní konto hlásí nulový zůstatek a našetřit částku, kterou právě potřebujeme, nám bude trvat pěkně dlouho. Co v takové chvíli dělat? Nevěšte hlavu! Časy, kdy jste si museli s pokorou jít půjčit od příbuzných, jsou dávno pryč! Právě pro situace nenadálé finanční tísně je tady rychlá půjčka od Zaimo!

Že jste o společnosti Zaimo ještě neslyšeli? To je ale škoda! Zaimo je totiž nejlepší volbou v oblasti rychlých nebankovních půjček! Zaimo stojí na technologii skóringu vyvinutou německou společností Kreditech, díky níž je přidělování půjček prováděno rychle a bez zbytečných formalit. Kreditech totiž zaměstnává desítky odborníků z oblasti matematiky, umělé inteligence a IT, kteří pracují na speciálním skóringovém algoritmu, který dokáže zanalyzovat více než 20 000 datových bodů v méně než jedné minutě a během této minuty tak rozhodne o tom, zda žadatel má na splacení úvěru, případně kolik si může dovolit.

Kromě rychlosti se Zaimo od ostatních společností liší i tím, že před svými klienty nic neskrývá. Takže vás u jeho smluv rozhodně nečekají žádné poznámky pod čarou nebo dodatky smluv napsané miniaturním písmem kdesi vzadu. Stále ještě váháte?

6 důvodů, proč právě Zaimo

  • Odpovědnost

Zaimo je zodpovědným věřitelem. Díky svému systému prověřování žadatelů poskytuje úvěry pouze těm, kteří s jejich splacením nebudou mít potíže a nedostanou se do finančních nesnází. Veškeré poplatky jsou prezentovány jednoduše a srozumitelně, takže každý žadatel předem ví, co jej čeká. Společnost je poměrně přísná při schvalování půjček, protože neplatící klienti jsou pro ni zdrojem ztráty.

  • Férovost

Skryté podmínky a drobné písmo ve smlouvě nesnáší asi každý z nás. Proto tyhle fígle Zaimo nepoužívá. Po obdržení všech relevantních informací týkajících se vaší úvěruschopnosti, dostanete individuální nabídku s částkou, dobou splatnosti i poplatky, které jsou úměrné Vašim možnostem. Pokud s nabídkou nesouhlasíte, nic se neděje. Zárukou kvality je i fakt, že Zaimo je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

  • Inovace

Jak už bylo řešeno výše, Zaimo používá unikátní schvalovací systém vyvinutý německou společností Kreditech, který je jednou z nejmodernějších technologií na trhu. Tato platforma funguje v několika zemích světa a má už tisíce spokojených zákazníků. Odborníci v oboru IT, financí a matematice se každý den pečlivě starají o to, aby vše fungovalo, jak má a půjčky byly vypláceny co nejrychleji a byly tak na vašem účtu téměř ihned.

  • Jednoduchost

Vyřízení úvěru u Zaimo není o nic složitější než například nákup bot přes internet. Při vyplňování žádosti můžete být kdekoliv. Jediné, co k tomu potřebujete, je přístup k internetu. Stačí jen vyplnit žádost o úvěr a zbytek už zajistí automatický systém.

  • Automatický systém

Systém, který Zaimo používá, je 100% automatizován. To znamená, že může zpracovat tisíce žádostí najednou, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Úvěruschopnost je počítána na základě tisíců dílčích informací, které jsou po zpracování ihned smazány. Díky tomu vám Zaimo může nabídnout úvěr vytvořený na míru vašim potřebám.

  • Rychlost

Jedna z hlavních myšlenek Zaimo je, že žádost o půjčku by neměla zabrat víc než odeslání krátkého emailu. Proto specialisté společnosti dělají všechno proto, aby byl proces vyplňování žádosti co nejkratší a peníze na vašem účtu co nejrychleji.

Jak o půjčku zažádat?

Zažádat o půjčku lze jednoduše a pohodlně online, v podstatě kdykoliv a odkudkoliv. Stačí vyplnit online žádost na www.zaimo.cz. Systém potom všechny údaje zpracuje a vyhodnotí. Za chvíli pak dostanete individuální nabídku s částkou, dobou splatnosti i poplatky na míru vašim potřebám a možnostem. Pokud s nabídkou nesouhlasíte, nic se neděje. Jestli se vám nabídka líbí, stačí ji potvrdit a peníze budete mít na vašem účtu hned po vyhodnocení Vaší žadosti. Obdržíte také vlastní splátkový kalendář (plán) s přesně specifikovanými podmínkami úvěru.

Jak vidíte, získat půjčku od Zaimo není vůbec nic složitého. Vše probíhá automaticky, bez zbytečného papírování a průtahů. O půjčku můžete žádat z pohodlí vašeho domova, nemusíte vůbec nikam chodit, stačí vám pouze přístup k internetu. Podmínky udělení úvěru a jeho splácení jsou jasně řečeny hned na začátku, a proto se v průběhu splácení nemusíte bát žádného nepříjemného překvapení. Vše probíhá férově. Až budete příště nutně potřebovat peníze na cokoliv, nechoďte čekat frontu do banky. Jděte raději na www.zaimo.cz!