Zaimo: Úvěr snadno a férově

Každý z nás se občas ocitne v situaci, kdy nutně potřebuje peníze, které ale momentálně na svém účtu nemá. Ať už se jedná o rozbité auto nebo prasklá voda v koupelně, jsou situace, kdy si nemůžeme dovolit danou investici oddalovat. Bankovní konto hlásí nulový zůstatek a našetřit částku, kterou právě potřebujeme, nám bude trvat pěkně dlouho. Co v takové chvíli dělat? Nevěšte hlavu! Časy, kdy jste si museli s pokorou jít půjčit od příbuzných, jsou dávno pryč! Právě pro situace nenadálé finanční tísně je tady rychlá půjčka od Zaimo!

Že jste o společnosti Zaimo ještě neslyšeli? To je ale škoda! Zaimo je totiž nejlepší volbou v oblasti rychlých nebankovních půjček! Zaimo stojí na technologii skóringu vyvinutou německou společností Kreditech, díky níž je přidělování půjček prováděno rychle a bez zbytečných formalit. Kreditech totiž zaměstnává desítky odborníků z oblasti matematiky, umělé inteligence a IT, kteří pracují na speciálním skóringovém algoritmu, který dokáže zanalyzovat více než 20 000 datových bodů v méně než jedné minutě a během této minuty tak rozhodne o tom, zda žadatel má na splacení úvěru, případně kolik si může dovolit.

Kromě rychlosti se Zaimo od ostatních společností liší i tím, že před svými klienty nic neskrývá. Takže vás u jeho smluv rozhodně nečekají žádné poznámky pod čarou nebo dodatky smluv napsané miniaturním písmem kdesi vzadu. Stále ještě váháte?

6 důvodů, proč právě Zaimo

  • Odpovědnost

Zaimo je zodpovědným věřitelem. Díky svému systému prověřování žadatelů poskytuje úvěry pouze těm, kteří s jejich splacením nebudou mít potíže a nedostanou se do finančních nesnází. Veškeré poplatky jsou prezentovány jednoduše a srozumitelně, takže každý žadatel předem ví, co jej čeká. Společnost je poměrně přísná při schvalování půjček, protože neplatící klienti jsou pro ni zdrojem ztráty.

  • Férovost

Skryté podmínky a drobné písmo ve smlouvě nesnáší asi každý z nás. Proto tyhle fígle Zaimo nepoužívá. Po obdržení všech relevantních informací týkajících se vaší úvěruschopnosti, dostanete individuální nabídku s částkou, dobou splatnosti i poplatky, které jsou úměrné Vašim možnostem. Pokud s nabídkou nesouhlasíte, nic se neděje. Zárukou kvality je i fakt, že Zaimo je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

  • Inovace

Jak už bylo řešeno výše, Zaimo používá unikátní schvalovací systém vyvinutý německou společností Kreditech, který je jednou z nejmodernějších technologií na trhu. Tato platforma funguje v několika zemích světa a má už tisíce spokojených zákazníků. Odborníci v oboru IT, financí a matematice se každý den pečlivě starají o to, aby vše fungovalo, jak má a půjčky byly vypláceny co nejrychleji a byly tak na vašem účtu téměř ihned.

  • Jednoduchost

Vyřízení úvěru u Zaimo není o nic složitější než například nákup bot přes internet. Při vyplňování žádosti můžete být kdekoliv. Jediné, co k tomu potřebujete, je přístup k internetu. Na rozdíl od jiných společností totiž u Zaimo nemusíte skenovat své doklady ani jiné dokumenty. Stačí jen vyplnit žádost o úvěr a zbytek už zajistí automatický systém. Během několika minut pak máte peníze na svém účtu.

  • Automatický systém

Systém, který Zaimo používá, je 100% automatizován. To znamená, že může zpracovat tisíce žádostí najednou, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Úvěruschopnost je počítána na základě tisíců dílčích informací, které jsou po zpracování ihned smazány. Díky tomu vám Zaimo může nabídnout úvěr vytvořený na míru vašim potřebám.

  • Rychlost

Jedna z hlavních myšlenek Zaimo je, že žádost o půjčku by neměla zabrat víc než odeslání krátkého emailu. Proto specialisté společnosti dělají všechno proto, aby byl proces vyplňování žádosti co nejkratší a peníze na vašem účtu co nejrychleji.

Jaké výhody půjčka Zaimo nabízí?

Ať už se nacházíte v jakékoliv situaci, Zaimo vám může pomoci.
Půjčka ihned
Situací, kdy nutně potřebujeme peníze a do výplaty zbývá ještě spousta času, je opravdu hodně. Rozbitá pračka, lednička či kotel jsou potřeba opravit hned. Právě pro tyto chvíle je tady rychlá půjčka od Zaimo. Díky ní získáte peníze na svůj účet během několika minut, bez zbytečného papírování a dalších průtahů. Proto až budete příště potřebovat peníze rychle, protože se vám porouchalo auto, zaskočily vás nečekané účty nebo máte náhlé výdaje na zdraví, nechoďte do banky. Už nemusíte čekat dlouhé fronty u přepážky, vyřizovat nekonečné papírování a zdlouhavě vysvětlovat, na co peníze potřebujete. Stačí vám pouze zapnout váš počítač, tablet nebo chytrý telefon a peníze dostanete na svůj účet během několika minut.
Půjčka bez registru
Půjčky bez registru jsou určeny především těm, kteří nedosáhnou na úvěr v bance. Zvláště klienti, kteří mají špatné zkušenosti se splácením svých předešlých půjček, bývají obykle v některém z registrů zapsáni. Kvůli tomu pak často nemají šanci získat úvěr u běžné banky nebo tradičních finančních institucí. Situace každého z nás se ale s časem mění, a tak je možné, že nyní už jsou schopni úvěr splácet. Ale prohřešek z minulosti jim prostě zabraňuje se k penězům dostat. Cesta ven z registru bývá obvykle složitá a dlouhá, proto se těmto lidem ztíží přístup k finančním prostředkům na několik let dopředu.

Druhou skupinou zákazníků, která se k půjčkám bez registru obrací, jsou lidé, kteří potřebují peníze co nejrychleji. U tohoto typu půjček totiž odpadá složitá administrativa a prověřování jako u půjček v bance, kterým často zabere minimálně dny, obvykle týdny, rozhodnout o dané žádosti a schválit ji.

Na trhu sice existuje řada poskytovatelů nebankovních půjček bez registru, je však potřeba vybírat obezřetně a obracet se jen na spolehlivé společnosti, které klientovy situace nebudou chtít zneužít.

Jak o půjčku zažádat?

Zažádat o půjčku lze jednoduše a pohodlně online, v podstatě kdykoliv a odkudkoliv. Stačí vyplnit online žádost na www.zaimo.cz. Nepotřebujete naskenované doklady, ani jiné dokumenty. Systém potom všechny údaje zpracuje a vyhodnotí. Za chvíli pak dostanete individuální nabídku s částkou, dobou splatnosti i poplatky na míru vašim potřebám a možnostem. Pokud s nabídkou nesouhlasíte, nic se neděje. Jestli se vám nabídka líbí, stačí ji potvrdit a peníze budete mít na vašem účtu do několika minut. Obdržíte také vlastní splátkový kalendář (plán) s přesně specifikovanými podmínkami úvěru.

Jak vidíte, získat půjčku od Zaimo není vůbec nic složitého. Vše probíhá automaticky, bez zbytečného papírování a průtahů. O půjčku můžete žádat z pohodlí vašeho domova, nemusíte vůbec nikam chodit, stačí vám pouze přístup k internetu. Podmínky udělení úvěru a jeho splácení jsou jasně řečeny hned na začátku, a proto se v průběhu splácení nemusíte bát žádného nepříjemného překvapení. Vše probíhá férově. Až budete příště nutně potřebovat peníze na cokoliv, nechoďte čekat frontu do banky. Jděte raději na www.zaimo.cz a peníze budete mít k dispozici během chvilky!