O společnosti

Zaimo stojí na technologii německé společnosti Kreditech. Vším, co děláme, se snažíme jít za jediným cílem: Udělat úvěry snazší a férovější.

Používáme nejmodernější technologie a utratili jsme miliony při tvorbě produktu, který má být vystavěn na míru přímo vám, našim zákazníkům. Jsme členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.


 • Rychle

  Věříme, že žádost o půjčku by neměla zabrat víc než odeslání krátkého emailu. Děláme všechno proto, aby byl proces vyplňování žádosti co nejkratší a peníze na Vašem účtu co nejrychleji.


 • Jednoduše

  Vyřízení úvěru by nemělo být těžší než koupit si boty na internetu. Je jedno, jestli jste doma, nebo na cestách.  Jednoduše vyplňte žádost o úvěr a náš sytém udělá všechno za Vás.  Vaše peníze budou na cestě během chvilky.


 • Automaticky

  Náš systém je 100% automatizován. To znamená, že můžeme zpracovat tisíce žádostí najednou, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Úvěruschopnost počítáme na základě tisíců dílčích informací, které jsou po zpracování ihned smazány, a můžeme Vám tak nabídnout úvěr podle Vašich potřeb.


 • Férově

  Stejně jako vy nesnášíme skryté podmínky a drobné písmo ve smlouvě. Proto ho nepoužíváme.

  Jakmile dostaneme všechny relevantní informace k Vaší úvěruschopnosti, dostanete individuální nabídku s částkou, dobou splatnosti i poplatky, které jsou úměrné Vašim možnostem. Pokud s nabídkou nesouhlasíte, nic se neděje.


 • Odpovědně

  Jsme zodpovědným věřitelem. Poskytujeme úvěry jenom těm jedincům, kteří s jejich splacením nebudou mít potíže a nedostanou se do finančních nesnází. Prezentujeme poplatky jednoduše a neplatící klienti jsou pro nás zdrojem ztráty. Proto jsme velmi přísní při schvalování úvěrů.

 • Kreditech love Zaimo